Jaki helikopter wybrać dla dziecka? Modele marki Syma

Jaki helikopter wybrać dla dziecka
Jaki helikopter wybrać dla dziecka

Helikopter lub jak inni wolą śmigłowiec to świetna zabawka na każdą porę roku. Zabawki latające znakomicie sprawdzają się zarówno na zewnątrz jak i w domu. Oczywiście za uszkodzone w trakcie zabawy kryształowe wazony odpowiedzialności nie ponosimy ;). Tylko jaki helikopter wybrać dla dziecka?

Wysokie loty z Symą

Wśród helikopterów idealnych dla dziecka prym wiodą oczywiście modele marki Syma. Wszyscy znamy flagowe modele takiej jak S107G czy S39 Raptor, których zapasy magazynowe staramy się jak najczęściej uzupełniać. Wspomniane modele były już oczywiście opisywane przez nas we wcześniejszych blogach. Zachęcamy do zapoznania się z poprzednim wpisem, (link do artykułu, żebyście nie musieli za długo szukać 🙂 https://www.gimmik.net/blog/helikoptery-rc-latania-domu-zewnatrz/). Skoro poprzednie modele już znamy czas na przedstawienie nowości.

Jaki helikopter wybrać dla dziecka
Jaki helikopter wybrać dla dziecka

Syma S107H Phantom większy brat śmigłowca S107H

Do modelu S107G w tym wpisie nie będziemy wracać, bo mamy nadzieję że uda Wam się zajrzeć do wyżej wspomnianego wpisu. Przyszła pora na jego większego brata. Syma przedstawia model S107H Phantom, który może pochwalić się nie tylko większymi wymiarami ale parom innymi zmianami w porównaniu do poprzednika. Producent najnowszy model postanowił wyposażyć w nadajnik 2.4GHZ. Co nam to daje? Dzięki niemu helikopter lata płynniej a czas reakcji pomiędzy modelem a nadajnikiem jest jeszcze szybszy niż kiedyś. Posiadając na wyposażeniu żyroskopowy system stabilizacji lotu pozwoli na nawet najmłodszym fanom helikopterów. Lata stabilnie, ma dobry nadajnik, jeżeli to nie wystarczy waszemu dziecku by zabawka sprawiła efekt wow, to mamy coś jeszcze. Intensywne światło led, dzięki niemu nawet po zmroku lub przy zgaszonym świetle możemy się cieszy z lotu. Wygląda to zjawiskowo i przekonuje każdego do tego modelu. 🙂

Syma S107H
Syma S107H

Syma S111G – wierna kopia AgustaWestland A109E Power

Jeżeli macie w domu małego fana lotnictwa pewnie znany jest mu AgustWestland A109E Power. Kolejna z nowości od Symy jest doskonałą repliką najszybszego śmigłowca świata. Poza oryginalnym designem helikopter ma ma szereg innych atutów. Helikopter wojskowy S111G w swojej obsłudze jest odpowiedni zarówno dla początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych pilotów. Tak jak poprzednik wspomniany śmigłowiec może się pochwalić częstotliwością pracy, czy też stabilnością lotu. Jednak poza tym że do złudzenia przypomina AgustaWestland A109E Power, posiada również niesamowitą oprawę świetlną czerwono-niebiesko-białymi diodami led imitującymi policyjne sygnały błyskowe, nadając realizmu i zapewniając dodatkowe wrażania w czasie lotów.

Syma S111G - AgustWestland A109E Power
Syma S111G – AgustWestland A109E Power

TF1001 – mały model, z wielkimi osiągami

Model to idealny prezent dla kogoś, kto pasjonuje się lataniem rekreacyjnym i ewolucjami w powietrzu. Nowość Mini helikopter z czterema silnikami. Śmigłowiec idealnie nadaje się do robienia obrotów, flipów i innych ewolucji powietrznych. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom jest bardzo zwinny i szybki, a zabezpieczone śmigła zapobiegają poważnym awariom. Sterowanie helikoptera jest niezwykle łatwe i przyjemne. Do tego mamy jeszcze niepowtarzalny design, który zdecydowanie odróżnia go od poprzedników.

Mini helikopter TF1001
Mini helikopter TF1001

To  jaki helikopter wybrać dla dziecka?

Co prawda tytuł wpisu mógł sugerować iż wskażemy jaki będzie idealny model dla każdego z dziecka. Nie chcemy jednak odbierać wam radości z poszukiwania prezentu idealnego. 😉 Pokazaliśmy wam naszych faworytów. To wy zdecydujecie czy wybierzecie. Jeden z naszych klasyków wszystkim znanych, czy zdecydujecie się na nowe propozycje marki Syma. Oczywiście po wszystkie modele zapraszamy do hurtowni modelarskiej Gimmik.