Targi Kid’s Time w Kielcach

W dniach 21-23 II w Kielcach jak co roku odbędą się Targi Dziecka KID’S TIME. W tym roku będzie można tam również odwiedzić stanowisko hurtowni modelarskiej Gimmik.net. Gorąco zapraszamy do spotkania z nami w Hali B, stoisko B-64.

Targi dziecka Kid’s Time to jedna z najważniejszych imprez branży dziecięcej w Europie przeznaczona wyłącznie dla osób profesjonalnie związanych z branżą zabawek i artykułów dla dzieci.

Na powierzchni 7 tys. metrów kwadratowych gościć będzie blisko 330 wystawców nie tylko z Polski, ale również z Chin, Belgi, Czech, Francji, Niemiec, Litwy, Holandii, Ukrainy czy Wielkiej Brytanii. To przedstawiciele firm specjalizujących się nie tylko w zabawkach dla najmłodszych, ale i artykułach dla dzieci czy produktach dla mam. Również po stronie zwiedzających nigdy nie brakuje obcokrajowców. Stanowią oni około 10% wszystkich zwiedzających. W większości są to nasi sąsiedzi: Czesi, Słowacy, Ukraińcy, Rosjanie, ale również przedstawiciele Stanów Zjednoczonych, Kazachstanu czy nawet Hongkongu!

Więcej szczegółów na temat targów można znaleźć pod poniższym linkiem:
http://www.targikielce.pl/pl/kids-time.htm

Zapraszamy!