Zabawki RC na Dzień Dziecka

Zabawki RC na Dzień Dziecka

Pierwszy czerwca jest już coraz bliżej, a razem z nim nadchodzi długo wyczekiwany Dzień Dziecka. Jest to idealna okazja do tego, by sprawić radość naszym pociechom, a może nawet rozbudzić w nich wielką pasję do modelarstwa. Zabawki RC stają się coraz bardziej popularnymi prezentami, toteż, na Dzień Dziecka hurtownia Gimmik przygotowała wszystko, czego może zapragnąć modelarz – ten duży i ten mały. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór prezentu dla dziecka nie jest łatwym zadaniem, dlatego chcemy poniżej przedstawić kilka propozycji, które powinny zaciekawić

Coś dla kreatywnych – klocki

Na fali popularności Transformersów przedstawiamy: Optimus Prime. Zabawka RC w całości do samodzielnego zbudowania z klocków, którym, na dodatek, po zbudowaniu, możemy zdalnie sterować. Nie tylko budujemy swój pierwszy (lub któryś z kolei) model RC, lecz także obserwujemy efekty swojej wytężonej pracy. Model rozwija prędkość do 6,3 km/h. Natomiast gdy cztery kółka są „be”, może warto wybrać dwa? Skonstruujmy więc motocykl policyjny. Tym modelem również, po zbudowaniu, ruszymy zdalnie z miejsca. Co więcej, zarówno w przypadku Optimusa jak i motocykla, nie trzeba trzymać się bezwzględnie instrukcji budowy. Klocki można wymieniać ze sobą i tworzyć inne ciekawe konstrukcje.

Optimus Prime i motocykl – klocki

Podwórkowy plac budowy

Miłośnicy zabaw w piaskownicy lub na plaży również znajdą coś dla siebie. To właśnie tam pełnię swoich możliwości pokażą maszyny budowlane, które mamy w swojej ofercie. Jak wiadomo, na każdym podwórkowym placu budowy muszą znaleźć się dwa pojazdy – buldożer oraz wywrotka. Oba pojazdy są szczegółowo odwzorowane w skali 1:18 oraz posiadają napęd na cztery koła, dzięki któremu wyjdą z najgorszych opresji. Dodatkowo, wyposażone są w oświetlenie. Najważniejszą ich cechą są, jednak, w pełni funkcjonalne części ruchome – mianowicie nabierak w buldożerze i przyczepa na wywrotce. Dzięki temu można nabierać piasek i kamyki buldożerem i przesypywać go na wywrotkę, która może, z kolei, ów towar przewieźć w inne miejsce i go wysypać.

Zabawki RC na Dzień Dziecka
Buldożer i wywrotka

Auta licencjonowane

Przenosimy się z piachu na tor wyścigowy. Niepodzielnymi królami ulicy są nasze licencjonowane repliki znanych marek aut. Ciekawymi propozycjami w tej kategorii będą z pewnością Audi R8 i Porsche 911 GT3 RS – legendy sportowej motoryzacji odwzorowane w najmniejszych szczegółach w skali 1:14 wraz z w pełni funkcjonalnymi światłami LED. Są to auta z napędem elektrycznym, znakomicie przystosowane do szybkiej, bezkompromisowej jazdy. Obudowa wykonana ze wzmocnionego plastiku pozwoli wyjść im cało z nieprzewidzianych kolizji.

Audi R8 i Porsche 911 GT

Zabawa na wodzie

Nie zapomnieliśmy również o łodziach. Pomijamy leniwie dryfujące kolosy, a przyjrzymy się zwinnym i szybkim motorówkom. Na pierwszy ogień idzie motorówka Mad Shark – bez problemu osiągająca prędkość 40 km/h. Niecodzienny design kadłuba sprawia, że łódź łatwo się prowadzi, a bardziej doświadczeni piloci mogą nią nawet wykonywać przewroty na boki.

Dla fanów naprawdę dużych prędkości mamy coś specjalnego. Motorówka Offshore Warrior zostawi po sobie tylko pas spienionej wody. A to z powodu zawrotnej prędkości maksymalnej prędkości aż 70 km/h. Dzięki temu łódź nie tyle płynie, co przeskakuje między falami, od czasu do czasu tylko muskając wodę.

Motorówka Offshore Warrior

Drony

W naszym dzisiejszym zestawieniu nie mogło oczywiście zabraknąć zdalnie sterowanych dronów. Ich popularność wciąż nie słabnie i nadal są to świetne prezenty na każdą okazję. Jeśli chodzi o wybór zdalnie sterowanego drona, to ważna jest zasada: im bardziej wypasiony, tym lepiej. Zabawki RC na Dzień Dziecka. Bez kamery ani rusz. Przyjrzyjmy się dronowi Syma X8SW. Syma to marka, której nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi latania. Dron, o którym mowa, posiada kamerę HD, która rejestruje obraz bardzo dobrej jakości. Ponadto, wbudowany barometr pozwala na swobodny zawis w powietrzu.

Oprócz marki Syma warto również wspomnieć o dronach MJX, na przykład MJX X906T. Ów dron posiada praktycznie te same cechy, co wcześniejszy omawiany, a dodatkowo, może pochwalić się dość futurystycznym wyglądem.

Dron Syma X8SW

Podsumowanie

Jak widać, wybór zabawki RC na Dzień Dziecka nie jest taki prosty, jak się może wydawać. Chcemy dodatkowo zaznaczyć, że wszystkie modele zaprezentowane w dzisiejszym wpisie są w wersji RTR (dla latających RTF). To oznacza, iż po rozpakowaniu, produkt nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi ani czynności poza włożeniem baterii. Mamy jednak nadzieję, że tym wpisem pomożemy kilku skłopotanym rodzicom, ciociom i wujkom w doborze idealnego prezentu na Dzień Dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabawek na naszej stronie internetowej.