Piesek zdalnie sterowany – DOGO Rastar

Zdalnie sterowane „cztery łapy”

Są domy, w których dzieci bardzo pragną mieć swoje zwierzątko. Najczęściej tym zwierzątkiem jest pies. I najczęściej rodzice są zupełnie przeciwni takiemu pomysłowi. Warto w takiej sytuacji pomyśleć o sprytnej alternatywie 🙂 Idealne rozwiązanie to piesek zdalnie sterowany. 🙂

Piesek zdalnie sterowany - DOGO Rastar
Piesek zdalnie sterowany – DOGO Rastar

Piesek zdalnie sterowany – DOGO od Rastara

Jako, że jesteśmy dla Was po to, aby ratować z modelarskich opresji oraz spełniać Wasze marzenia, tak i tym razem mamy dla Was rozwiązanie. Zapoznajcie się z DOGO – interaktywnym pieskiem od RASTARA.

Marka zobowiązuje

Rastar to stała i sprawdzona marka z naszej oferty, którą gorąco polecamy z racji doskonałej jakości. DOGO to interaktywne, zdalnie sterowane „cztery łapy” które z kolei są nowością w naszej hurtowni modelarskiej. Zabawka w skali 1:14 ma wymiary 294 mm x 165 mm x 260 mm czyli wielkość tolerancyjna jak na psa 🙂 Proponujemy go w białej wersji kolorystycznej z niebieskimi i czarnymi elementami. Zasilany jest akumulatorem 7.2V 600 mAh.

Piesek zdalnie sterowany - DOGO Rastar11
Piesek zdalnie sterowany – DOGO Rastar

Jak prawdziwy pupil

Przedstawiana zabawka ma wiele ciekawych funkcji, dzięki którym po pierwsze z pewnością zajmiemy swoje pociechy na długie chwile, a po drugie damy im niezastąpioną namiastkę wymarzonego psiaka. DOGO chodzi do przodu i do tyłu, w prawo i lewo, wstaje i siada; podnosi tylne nogi – wszystko tak, jak prawdziwy zwierzak. Wykonuje też komendy. Ponad to ma gumowe uszy i ogon dla urozmaicenia konstrukcji.

Przewaga techniki

Ponad jego możliwości symulujące czynności prawdziwego psa, DOGO potrafi śpiewać, wydaje dźwięki oraz posiada funkcję demonstracyjną- czyli dumnie pokazuje, co potrafi. Po kolorze jego ledowych oczu możemy poznać jego emocje (kolor światła zmienia się w zależności od jego samopoczucia). Dodatkowo ma on tryb oszczędzania baterii, więc nie musimy się martwić o niepotrzebne zużycie energii. DOGO nosi nawet swój nadajnik na swoim elektronicznym grzebiecie.

Piesek zdalnie sterowany - DOGO Rastar
Piesek zdalnie sterowany – DOGO Rastar

Nasze wrażenia?

Po kontakcie z tym elektronicznym czworonogiem stwierdzamy, że jest to bardzo ciekawa propozycja dla naszych najmłodszych (choć wiadomo- nie tylko dzieci cieszą się zdalnie sterowanymi gadżetami 🙂 Ma wiele wspólnego z prawdziwym psem, ale i dodatkowe plusy, które wymieniliśmy powyżej. Poza tym DOGO jako zabawka zdalnie sterowana- wiadomo- nie brudzi i nie gubi sierści, tak jak zwykły pies. Nie poczęstuje się też Twoją kanapką ze stołu i nie odbije Ci zabłoconych łap na świeżo zmytej podłodze 🙂 Warto zaopatrzyć się w takie rozwiązanie, jeśli dzieci terroryzują Was z powodu swojego marzenia o żywym pupilu.

Zapraszamy do naszej hurtowni modelarskiej po interaktywną zabawę z DOGO.