SAMOCHÓD RC W SKALI 1:16 – HIMOTO TROIAN

Skoro rozpoczęliśmy rok szkolny oraz zawitała jesienna chandra, z przyjemnością przedstawiamy samochód rc typu buggy, który nie pozwoli Wam się nudzić w te lekko przygnębiające jesienne dni.

Samochód RC Himoto EXB-16 Buggy (HSP Troian)
Samochód RC Himoto EXB-16 Buggy (HSP Troian)

Samochód RC odpowiedni dla każdego

 

Troian to zgrabne auto rc spod pióra Himoto, któro spisuje się świetnie zarówno w warunkach domowych jak i na otwartej przestrzeni. Jednakże na zewnątrz zwróćmy uwagę, by nie miał bezpośredniego kontaktu z wodą, jak radzą nasi klienci.  W budynku zadbajmy o swobodną przestrzeń, gdyż Troian potrafi być zrywny i szybki. Na szczęście jego parametry możemy ustawić, tak, aby nie został uszkodzony jeśli nie czujemy się jeszcze na siłach do prowadzenia szybkiego pojazdu zdalnie sterowanego off-roadowego. Służy do tego system EPA (z ang. End Point Adjustment), który pozwala na indywidualną zmianę ustawień każdego serwomechanizmu. Aby to troszkę prościej wytłumaczyć, oznacza to, iż możemy na przykład ustawić prędkość maksymalną naszego autka. Dzięki temu zabiegowi, samochód świetnie będzie się prowadził w rękach naszej pociechy, czy osoby początkującej. Z czasem te ustawienia możemy “podkręcić” dla większych emocji. Samochód rc sprawi równie wielką radość wprawnemu modelarzowi.

 

Samochód RC Himoto EXB-16 Buggy (HSP Troian)
Samochód RC Himoto EXB-16 Buggy (HSP Troian)

 

 

Model zaawansowany konstrukcyjnie

Ponadto, sam model rc posiada szereg profesjonalnych rozwiązań konstrukcyjnych. Między innymi olejowe amortyzatory, w których możemy regulować wysokość i twardość zawieszenia czy mocny silnik typu 380, który pozwala na rozwinięcie dużych prędkości. Troian samochód zdalnie sterowany buggy spisuje się świetnie w każdym terenie, w domowych zaciszu i na asfalcie oraz w terenie nieutwardzonym. Pamiętajmy jednak, by powstrzymać się przed jazdą po deszczu, jak radzą użytkownicy!

Samochód RC Himoto EXB-16 Buggy (HSP Troian)
Samochód RC Himoto EXB-16 Buggy (HSP Troian)

Pamiętajmy, że w sklepie Gimmik do wyboru mamy samochody rc z silnikiem szczotkowym i silnikami bezszczotkowymi. Troian występuje również w kilku wersjach karoserii, dlatego każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Jeżeli lubisz czasem oderwać się od codzienności i rutyny i poczuć adrenalinę i radość, ten buggy rc od Himoto jest właśnie dla Ciebie! Ten niewielki, ale zrywny samochodzik przysporzy Ci nie lada frajdy i odciągnie bolące kręgosłupy od lekcji i komputera podczas długich jesienno-zimowych wieczorów.
Sprawdź teraz na sklepie modelarskim!