Dzień chłopaka. Dobre pomysły na prezent

Dzień Chłopaka 2018 obchodzimy  30 września, to jest ich święto

Jest, to świetny pretekst do spełnienia marzeń dużych i małych chłopców. Co prawda do tego święta większą wagę przywiązują Ci młodsi, ale i dorośli faceci z przyjemnością dostaną super prezent. Modele zdalnie sterowane, to prezent dla faceta w każdym wieku. W zależności od preferencji, szybka jazda zdalnie sterowanym samochodem terenowym, wyścigowym, łodzią rc, czy polatania ponad wszystkimi dronem zdalnie sterowanym. Jest to możliwe, dzięki modelom zdalnie sterowanym. Prezent, który nie jest codzienną potrzebą, a oderwaniem się od rzeczywistości, to dobry pomysł na dzień chłopaka. Parę przykładów prezentów, które dostaną nasi chłopcy.

Rock Crawler 4WD 1:14 na dzień chłopaka
Rock Crawler 4WD 1:14

Szybkie auto RC typ czterokołowców

Żaden rodzaj terenu nie jest mu straszny. Jest to samochód stworzony do tego by bez względu na warunki dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie dotrą zwykłe auta. Potrafi wjechać na pionową przeszkodę o wysokości 10cm i więcej! Zasięg kontrolera na otwartej przestrzeni to nawet 60-100 metrów. Do tych wszystkich fajnych elementów dodatkowo, napęd 4WD! Wszystko to powoduje, że zwiększenie adrenaliny i dużo zabawy są gwarantowane.

Auta osobowe

Dla miłośników samochodów typu Ferrari, Porsche czy Ford Shelby też mamy propozycję. Od czasu do czasu można poszaleć na pustych przestrzeniach, a na co dzień podziwiać wymarzone auto na półce. Ferrari poniżej jest modelem dokładnie odwzorowanym od prawdziwego samochodu, gdzie detale stanowią kluczową rolę jak w realnym aucie.

Ferrari F12 RASTAR 1:14 RTR
Ferrari F12 RASTAR 1:14 RTR

Drony,  bezzałogowe statki powietrzne,

Takie gadżety brzmią ciekawie, a chłopaki takie rzeczy lubią. Zwłaszcza z zaawansowanymi funkcjami takimi jak 6-osiowowy żyroskop pozwalający utrzymywać się stabilnie w poziomie. Barometr, trzymający stałą wysokość oraz umożliwiająca na automatyczne lądowanie. Do tego, funkcję Headless, ułatwiającą latanie. Taki funkcje posiada nasz dron zdalnie sterowany MJX. Reasumując, dużo zabawy wypełnione super techniką, która umożliwia robienie niezapomnianych filmów oraz zdjęć. O nudzie nie ma mowy.

MJX X301H RTF
MJX X301H RTF

Podsumowując

Możliwości jest wiele, to są tylko przykłady. Panie znają swoich chłopaków, więc nie powinno być problemu z określeniem najlepszego prezentu, odpowiadającego upodobaniom i oczekiwaniom solenizantów. Oczywiście wszystkie można znaleźć w Hurtowni modelarskiej Gimmik.