Licencjonowane samochody Rastar

Rastar to znakomita firma produkująca modele zdalnie sterowane znanych producentów samochodów. Są to auta licencjonowane, które stanowią bardzo często nieosiągalny wydatek dla wielu osób, jednak dzięki Rastar – możemy otrzymać przynajmniej namiastkę tego, o czym niejeden z nas marzy. Dzięki hurtowni Gimmik jest to teraz możliwe, bowiem jesteśmy jednym z dystrybutorów aut Rastar w Polsce.

auta licencjonowane

W ofercie Rastara z tej serii można zakupić między innymi auta licencjonowane marki Ferrari, Audi, BMW, Lamborghini, Land Rover, Mercedes i wielu innych najlepszych marek na świecie. Oczywiście są to modele w odpowiednio zmniejszonej wersji.

auta licencjonowane

Odwzorowanie w najmniejszych detalach

Rastar, pomimo zmniejszonych rozmiarów swoich produktów, kładzie duży nacisk na odwzorowaniem w najmniejszych szczegółach. Wszystkie modele, które są w ofercie firmy, są licencjonowane na podstawie umów z prawdziwymi producentami samochodów. Dzięki licencji producent odtwarza modele z niesamowitą dokładnością tak, aby nie było żadnej różnicy pomiędzy prawdziwym autem a jego kopią.


Jakość i estetyka produktów to wizytówka firmy Rastar. Auta prezentują się pięknie. Sylwetki maszyn prezentują się lekko i dynamicznie. Zarówno karoseria, jak i pozostałe detale pojazdów zostały przeniesione do mniejszej skali, z zachowaniem jednak wszystkiego, co oferuje nam prawdziwy samochód podczas jazdy.

Świetny stosunek ceny do jakości

Modele zdalnie sterowane znajdziemy w najróżniejszych skalach i kolorach. Jest to kwestia wyboru i preferencji. Jedną z cech głównych tych modeli jest ich jakość. Amortyzowany przód, chromowane elementy oraz lakier wzorowany na oryginalnym kolorze. To podstawa. Wszystko wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Dwa różne typy zasilania

Modele zdalnie sterowane tej marki można kupić w dwóch typach zasilania – na baterie oraz na akumulator. Oba typy zasilania mają swoje wady i zalety. Akumulator mamy jeden, który możemy wielokrotnie ładować dzięki ładowarce USB dołączonej do zestawu. Ten typ zasilania ma jednak istotną wadę – otóż do pełnego naładowania akumulatora potrzeba około dwóch godzin, dlatego polecamy uzbroić się wraz z modelem w więcej zapasowych akumulatorów.

auta licencjonowane

Dzięki zasilaniu na baterie AA nie musimy martwić się o długi czas ładowania, ale, z kolei, po rozładowaniu – takie ogniwo nadaje się tylko do wyrzucenia. Pomimo, iż baterie AA są dużo tańsze od akumulatora, to przy dłuższym użytkowaniu jest to pozorna oszczędność. Lepiej zaoszczędzić pieniądze czy czas? Wybór należy do was. A może kupić dwa modele naraz z różnym zasilaniem?

Dla fanów motoryzacji

Firma stawia na różnorodność i jakość swoich produktów. Każdy fan motoryzacji jak i modeli zdalnie sterowanych znajdzie coś dla siebie. Nie będziemy ukrywać tego, że Rastar kieruje swoje modele do młodszych kierowców, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z motoryzacją. Przesiadka do prawdziwego auta pójdzie na pewno gładko, kiedy opanujemy jazdę modelami Rastar.