Kid’s Time 2020 – zabawki dla małych i dużych

Kid’s Time 2020 – 19-21.02.2020

Tylko parę dni dzieli nas od XI edycji targów Kid’s Time.  Kid’s Time 2020 są to największe targi B2B w Europie Środkowo Wschodniej. Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka  to przegląd najnowszych osiągnięć branży dziecięcej. Kolejna edycja rozpocznie się już od 19 i potrwa do 21 lutego.

 

Kid's Time 2020

Gimmik na targach.

W związku z charakterem Targów, na stoisku hurtowni modelarskiej Gimmik znajdą się produkty skierowane do małych początkujących fanów RC. Już po raz IV będziemy mieli możliwość zaprezentowania Wam naszych produktów na targach Kid’s Time. Jak co roku poza klasykami, które wszyscy znają pojawią się również nowości. Zaprezentujemy zabawki zdalnie sterowane idealne dla dzieci w każdym wieku. Również na najbliżej edycji nie zabraknie toru na którym zarówno dzieci jaki i dorośli będą mieli możliwość osobiście przetestować nasze produkty. Będzie można pojeździć zarówno szybkimi modelami marki Rastar, jaki i wypróbować umiejętności naszych aut terenowych. Poza prezentacją naszych produktów przygotowaliśmy również specjalną ofertę dla wszystkich nas odwiedzających. Złóż zamówienie na targach a otrzymasz wyjątkowy rabat, a przy większych zamówieniach już z targów wyjdziesz z jedną z naszych zabawek.

 

Kid's Time 2020
Kid’s Time 2020

Największe targi zabawek

Targi dziecka Kid’s Time to jedna z najważniejszych imprez branży dziecięcej w Europie przeznaczona wyłącznie dla osób profesjonalnie związanych z branżą zabawek i artykułów dla dzieci.

Targi Zabawek Kid's Time
Targi Zabawek Kid’s Time

Stoisko A-84

Zapraszamy do spotkania się z nami i na XI Targach Kid’s Time 2020. Nasi pracownicy z przyjemnością zaprezentują wszystkie nasze produkty i dobiorą produkty odpowiednie do profilu Państwa sklepu. Stoisko Gimmik czeka na Was :). Targi  to idealna okazja by się bliżej poznać i rozpocząć długą owocną współpracę. 🙂

Więcej szczegółów na temat targów można znaleźć pod poniższym linkiem:
http://www.targikielce.pl/pl/kids-time.htm