Łódka zanętowa JABO – wędkarstwo nigdy nie było tak proste

Wędkarstwo to pasja, która uzależnia. Daje przyjemność, pozwala na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Wymaga też znajomości obszaru wędkowania. Zdarza się, że wędkarze rywalizują między sobą, łowiąc ryby w większej liczbie na jednym zbiorniku wodnym. Nic tak nie cieszy, jak udany połów, dlatego warto skorzystać z przewagi, jaką daje łódka zanętowa JABO 2CG.

Łódka zanętowa JABO oferuje bardzo wiele

Zdalnie sterowana łódź do wywozu zanęty JABO 2GC jest idealnym narzędziem w ręce wędkarza. Pozwala dotrzeć tam, gdzie nie sięgają tradycyjne wędki. Gwarancją znakomitych łowów oraz przewagi nad innymi wędkarzami są zastosowane w niej innowacyjne rozwiązania. Będziemy mogli łowić tam, gdzie oni mogą tylko pomarzyć. Zasięg łódki zanętowej JABO wynosi 300m, czas pracy do 120 minut, a pojemność zbiornika 1000g. Wyobraźmy sobie, jakie otwiera to możliwości. Stajemy się niemal nieograniczeni.

Łódka zanętowa JABO
Łódka zanętowa JABO

Mercedes wśród łódek zanętowych

Oferowana przez hurtownię modelarską GIMMIK łódka JABO to prawdziwy Mercedes wśród łodzi. Zawiera nowoczesny design i bogate wyposażenie, ułatwiające połowy. Wyposażona jest między innymi w autopilota, GPS oraz echosondę. Odpowiednie programowanie łodzi pozwala jej zapamiętać do 8 stałych punktów nęcenia ryb. Może się zdarzyć że łódź zgubi zasięg, nie obawiajmy się – automatycznie wróci ona do punktu startu. Prawdziwą ciekawostką jest to że producent zastosował w modelu łodzi echosonda. Skanuje ona obszar pod łodzią i dostarcza przydatnych informacji. Dzięki niej będziemy wiedzieli jaka jest temperatura wody, głębokość, struktura podwodna. Gratką jest wskazywanie możliwych lokalizacji ryb. To wszystko składa się na znakomite możliwości łódki zanętowej JABO.

Łowienie z pomocą łodzi zanętowej – czy warto?

Wędkarstwo uprawiają prawdziwi pasjonaci. Można powiedzieć, że wędkarze rozumieją się bez słów, często są dobrymi znajomymi. Zarażają pasją innych. Być może większość z nich łowi za pomocą wędek.  Oczywiście jest w tym pewien rodzaj frajdy i satysfakcji. Łódka zanętowa
JABO oferuje jednak znacznie więcej. Wprowadza wędkarstwo na wyższy poziom. Dzięki niej, łowienie staje się doskonałą rozrywką. Czy warto łowić w ten sposób? Odpowiedź może być tylko jedna – warto!