Zabawki zdalnie sterowane – Nowości od firmy Rastar

Firma Rastar od wielu lat przyzwyczaiła nas iż wykonuje najwyższej jakości zabawki zdalnie sterowane. Są to już nie tylko samochody RC z dokładnym odwzorowaniem prawdziwych modeli ale także nowości w postaci robotów i transformersów.
Produkty oznaczone logiem Rastar to doskonała jakość wykonania i wielka dbałość o szczegóły.  Do tego to fantastyczna zabawa wieloma replikami samochodów jakie poruszają się po drogach.

Najnowsze modele samochodów już z akumulatorem!

W tym roku Rastar po raz pierwszy wypuścił ze swojej fabryki samochody zdalnie sterowane zasilane na akumulator. Jest to absolutna nowość od tej firmy, ponieważ przez wiele lat mieliśmy modele zasilana jedynie na baterie, popularne paluszki. Przystosowane do zasilania akumulatorowego zostały auta w najpopularniejszej skali 1:14. W zestawie znajduje się także ładowarka sieciowa.
Rastar oprócz modeli w skali 1:14 dostarczył nam bardzo duży wybór samochodów zdalnie sterowanych w innych skalach, większej 1:12 oraz w mniejszych 1:16, 1:18 czy 1:24. Wszystkie obecnie dostępne modele to około 70 różnych marek w różnych kolorach znajdują się w największej w Polsce hurtowni modelarskiej.

Zabawki zdalnie sterowane - auta akumulatorowe
Zabawki zdalnie sterowane – auta akumulatorowe

Transformersy hitem na każdą okazję

Od niedawna firma Rastar wprowadziła do swojej szerokiej oferty także transformersy zdalnie sterowane. Z miejsca stały się bardzo popularne ze względu na równie dobre wykonanie jak w przypadku samochodów. Są bardzo często wybierane jako prezent. Ich główną cechą jest możliwość błyskawicznej transformacji za pomocą tylko jednego przycisku. Sklep modelarski Gimmik posiada szeroką ofertę takich modeli w różnych wariantach i różnych kolorach.

Transformers - zabawki zdalnie sterowane
Transformers – zabawki zdalnie sterowane

Zabawki zdalnie sterowane – interaktywne roboty

Po udanym wprowadzeniu na rynek transformersów firma Rastar w tym roku poszła o krok dalej i właśnie pojawiły się zdalnie sterowane roboty tej marki. Jest to absolutna nowość, dostępna tylko w hurtowni modelarskiej Gimmik.
Roboty są dostępne w dwóch skalach, dużej 1:14 i małej 1:32. Posiadają dużo ciekawych funkcji m.in. mogą obracać ramionami, strzelać kulkami czy rzucać dyskiem. Ponadto potrafią tańczyć, chodzić, jeździć oraz mają funkcję demonstracyjną. Dodatkowo roboty Rastar zostały wyposażył w efekty świetlne i dźwiękowe np. muzykę, które urozmaicą zabawę.

Robot Spaceman
Robot Spaceman

Tegoroczne nowe modele od firmy Rastar to przede wszystkim szeroki wybór samochodów zdalnie sterowanych zasilanych na akumulator. Będzie to na pewno świetny prezent dla małych modelarzy. Dla bardziej wymagających mamy duży wybór Transformersów oraz inteligentnych robotów, które na pewno dadzą dużo frajdy z zabawy.