Malowanki kotki i pieski – NOWOŚĆ w GIMMIK

Malowanie, to pasja

W niemal każdym domu, w którym są dzieci są także kredki i farby. Z pewnością są one używane na co dzień. Świetny sposób na rozwijanie kreatywności, koncentracji oraz zdolności manualnych. Dzieci zazwyczaj lubią spędzać czas kolorując i malując. Mirage Hobby jest firmą, która jest świadoma potrzeb maluchów dlatego stworzyli całą gamę wypukłych malowanek. Wypukłe Malowanki, to zestaw kreatywny dla dzieci powyżej 5. roku życia. Wybór malowanek nie kończy się na psach i kotach. Wśród nowości pojawiły się m.in. konie, dinozaury, jednorożce i wiele innych. Każdy mały pasjonat malowania znajdzie swoje ulubione zwierzątko. Może również zdecydować się na kwiatki lub stworzyć piękną flagę Polski

Malowanki pieski
Malowanki pieski

Malowanki od Mirage  – zestawy 3D

Obrazek w Zestawach Kreatywnych Mirage Hobby, to wypukłe Wytłoczki 3D. Można odkryć malowanie na nowo i to w wymiarze 3D. Obrazek ma odpowiedni do wzoru wypukły kształt, który jest dobrze odczuwalny w dotyku. Tworzywem do wyprodukowania tego produktu jest plastik. Wykorzystanie plastiku do tej malowanki umożliwia umycie obrazka ciepłą wodą z mydłem i powtórne jego pomalowanie. Tworzony rysunek wielokrotnie można poprawiać oraz dopracowywać, aż do uzyskania pożądanego efektu.

Malowanki kotki
Malowanki kotki

Stwórz galerię ulubionych zwierząt

Wypukłe Wytłoczki 3D mogę stworzyć niepowtarzalną dekorację. Nowa linia od Mirage dostępna w hurtowni modelarskiej to możliwość stworzenia własnej, niepowtarzalnej galerii ulubionych zwierząt. Zestawy kreatywne od Mirage Hobby proponują kolekcję obrazków, których bohaterami są konkretne rasy kotów i psów.

Zestaw zawiera:

1 x wypukły plastikowy obrazek przedstawiający jeden konkretny wzór
6 x farb akrylowych
pędzelek,
ramkę do postawienia lub powieszenia,
schemat mieszania zawartych kolorów w celu uzyskania innych barw.

Tak pełnowartościowy oraz kompletny zestaw jest świetną alternatywą dla tradycyjnych kolorowanek, ale także nietuzinkowym pomysłem na prezent. Wypukła, wytłaczana malowanka z pewnością zachwyci każdego, nie tylko dzieci.

Warto także spojrzeć na tą serię na stronie gimmik gdyż mamy dla Państwa dyspozycji mamy również wytłaczanki koni, dinozaurów , kwiatów, flag i wiele innych modeli.