Samolot WX901

Zbliża się wyczekiwana wiosna. Aż chce się coraz więcej słońca, wiosennego wiatru oraz spędzania coraz więcej chwil na świeżym powietrzu. A gdyby tak jeszcze jakieś urozmaicenie tych chwil?
Nasza hurtownia modelarska ma dla Was dobrą propozycję na świetną zabawę 🙂 – samolot WX901

WX9101 – SAMOLOT DLA KAŻDEGO

Ten niepozorny szaro-zielony model potrafi naprawdę bardzo miło zaskoczyć, a przy tym jest bardzo prosty w obsłudze.
Wykonanie z bardzo elastyczne pianki EPP czyni go bardzo odpornym na uderzenia oraz pierwsze próby lądowania 😉 a do tego bardzo łatwo jest go naprawić, za pomocą dołączonego do zestawu kleju.
Jego wymiary to 30x38x8 cm, ale to dobrze ulokowane „trzydzieści parę centymetrów” 😉

Samolot WX901
Samolot WX901

ZESTAW SKAŁDA SIĘ Z …

Zaopatrując się w prezentowany model otrzymacie zgrabne pudełko z modelem, nadajnikiem 2.4 Ghz oraz obowiązkowo akumulator, ładowarkę i instrukcję obsługi. Dodatkowo wyżej wspomniany klej dla reanimacji samolotu po szaleńczych lotach, klucz do śmigieł wraz ze śmigłami, śrubokręt a także płozy.

WZBIJ SIĘ W POWIETRZE

WX9101 ma bardzo fajną opcję dwóch trybów lotu- dla nowicjusza oraz dla eksperta.
Jest to niezwykle przydatna funkcja, kiedy dopiero zaczynacie przygodę z lotnictwem rc lub chcecie zaszczepić to hobby u swojego malucha … co by chętniej odrywał się od kompa 🙂
W trybie „ekspert” możecie popisać się swoimi umiejętnościami pilotażu ewentualnie je doszlifować 😉 W każdym razie możecie nim kręcić „beczki” i próbować najróżniejszych akrobacji. Czas lotu na pełnym ładowaniu to ok 10-15 minut. Oczywiście w zależności od tego, jak intensywnie latacie.

 

JEŚLI SAMEMU TO ZA MAŁO

Model ma również ciekawą funkcjonalność trzech kanałów radiowych- A, B oraz C, dzięki którym możecie stworzyć eskadrę samolotową i wspólnie polatać. A nie ma to, jak wspólne spędzanie czasu z dzieciakami czy znajomymi na świeżym powietrzu. Czas lotu na pełnym ładowaniu to ok 10-15. Oczywiście w zależności od tego, jak intensywnie latacie 🙂

NASZE WRAŻENIA I NIE TYLKO NASZE

Bardzo pozytywne! Wykonanie i jego możliwości są jak najbardziej na PLUS! Nawet nadajnik jest bardzo ciekawie zbudowany – przejrzysty z fajną kolorystyką i wygodny dla dłoni.
Model pojechał z nami na Targi Kids Time- jako jeden z „wybrańców” – i mieliśmy bardzo dużo chętnych do zapoznania się z nim. Więc na pewno przykuwał uwagę. Czy przykuje i Waszą?

BILET LOTNICZY

Zapraszamy do zapoznania się oraz zakupu prezentowanego przez nas modelu WX9101 i wypróbowania jego możliwości. To taki bilet lotniczy do wyśmienitej zabawy na powietrzu. A wiosna i ciepełko tuż tuż …