Wysokiej jakości akumulatory LiPo od GPX Extreame

Akumulatory LiPo stają się standardem w modelach zdalnie sterowanych wypierając akumulatory NiMH czy NiCd. W związku z rosnącą popularnością LiPo, na rynku pojawia się coraz więcej marek. Którą z nich wybrać?

Z pewnością każdy słyszał o producentach takich jak Gens Ace lub SLS. Ten pierwszy to producent akumulatorów modelarskich znanych z naprawdę wysokiej jakości. Gens Ace w swojej ofercie posiada również akumulatory o podwyższonych parametrach, czyli baterie z serii TATTU. SLS z kolei to jedna z najczęściej wybieranych marek wśród osób, które zajmują się modelarstwem zawodowo bądź biorą udział w zawodach modelarskich. W Internecie możemy znaleźć  wiele wykresów porównawczych obrazujących wyższość akumulatorów XTRON albo QUANTUM nad akumulatorami konkurencji.

Akumulator LiPo GPX Extreme

Z myślą o modelarzach, którzy poszukują akumulatora LiPo wysokiej jakości i jednocześnie nie chcą nadwyrężyć swojego budżetu, hurtownia modelarska Gimmik.net wprowadziła do swojej oferty nową markę akumulatorów litowo-polimerowych – GPX Extreame. Producent ten znany jest w branży modelarskiej bardzo dobrze, a to za sprawą popularnych i niezawodnych mikroprocesorowych ładowarek rc Greenbox albo wysokiej jakości modelarskich akumulatorów NiMH, swoją jakością konkurujących z dużo droższymi produktami LRP.

GPX Extreme w swojej szerokiej gamie akumulatorów modelarskich proponuje nam pakiety rc od 1S (3,7V) aż do 6S (22,2V). To chociażby popularny akumulator 800mAh 7,4V do helikopterów rc Lama, 1600mAh 7,4V do bezszczotkowych samochodów rc w skali 1:16 (Troian, Hunter itp.), czy też 1300mAh 11,1V dedykowany wyścigowym dronom FPV. W ofercie producenta znajdziemy również akumulatory o dużo większych pojemnościach jak również wersje o podwyższonych parametrach rozładowywania (C).

Jeśli wierzyć w zapewnienia producenta, jakość oferowanych przez GPX Extreme akumulatorów w niczym nie ustępuje produktom takich marek jak Gens Ace, a dotychczasowy feedback ze strony zadowolonych klientów jedynie potwierdza słowa producenta. Cieszymy się, że jako dystrybutor marki GPX Extreame w Polsce możemy sprostać oczekiwaniom wymagających użytkowników i modelarzy dostarczając akumulatory o naprawdę wysokich osiągach w rewelacyjnej cenie!