Walkera F210 z mocowaniem na kamerę GoPro!

Doczekaliśmy się! Walkera postanowiła doposażyć swojego wyścigowego drona, model F210 w gimbal oraz mocowanie pod kamerę GoPro i Cam808!

Oryginalnie model zdalnie sterowanego drona Walkera F210 posiada kamerę FPV 700TVL. Najwyraźniej producent wysłuchał próśb użytkowników i postanowił, że wyprodukuje specjalne akcesorium, dzięki któremu możliwe będzie wyposażenie quadcoptera rc w kamerę GoPro bądź, rzadko spotykaną na naszym rodzimym rynku, kamerę Cam808.

Walkera F210 z mocowaniem kamery i gimbalem pod GoPro

Zestaw już wkrótce będzie dostępny w sprzedaży hurtowni modelarskiej Gimmik a z jego instalacją poradzi sobie każdy. Wystarczy w modelu rc odkręcić oryginalną ramę ochronną kamery, następnie odkręcić kamerę wraz z mocowaniem i przykręcić ją do nowego mocowania. Następnie z powrotem możemy zainstalwoać kamerę z mocowaniem i przykręcić oryginalną ramę ochronną by na koniec móc od góry wsunąć gimbal wyposażony w podkładki antwibracyjne. Później wystarczy przymocować do gimbala naszą kamerę GoPro/iLook+ bądź inną za pomocą rzepa i gotowe!

Dron Walkera F210 z kamerą GoPro/iLook+

Mocowanie zewnętrznej kamery nie wchodzi w skład zestawu i należy je dokupić oddzielnie. Poniżej krótki film instruktażowy:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.