Unboxing drona Syma X54HC

W końcu! Doczekaliśmy się! Dziś z samego rana na magazyny hurtowni modelarskiej Gimmik.net dotarła długo oczekiwana dostawa modeli zdalnie sterowanych helikopterów i dronów rc marki Syma, w tym wiele nowości takich jak wojskowy helikopter Syma S102G, motorówki zdalnie sterowane Syma Q1 i Syma Q2, a także nowe drony na pilota takie jak Syma X9S, Syma X54HC oraz X54HW!

W dniu dzisiejszym skupimy się na modelu quadcoptera Syma X54HC. Jest to młodszy ale i nieco większy brat popularnej już Symy X5SC. X54 występuje w wersji z kamerą (X54HC) oraz transmisją FPV (X54HW). Sam model znajduje się w ładnym, estetycznym pudełku:Syma X54HC

Po jego otwarciu naszym oczom ukazuje się taki oto widok (to puste miejsce w białej wytłoczce zarezerwowane jest na uchwyt do smartfona dla wersji Syma X54HW):
Unboxing Syma X54

Pod wytłoczką znajduje sięoryginalna instrukcja obsługi z rozpiską części zamiennych. W pudełku, poza modelem, podwoziem i ramą ochronną, znajdziemy jeszcze parę zapasowych śmigieł a także ładowarkę rc (kabel USB) do akumulatora, kartę pamięci microSD o pojemności 4GB, czytnik kart pamięci oraz śrubokręt:
Syma X54HC z kamerą

Syma X54HC wykonana jest naprawdę solidnie, z dbałością o szczegóły:
Precyzyjne wykonanie modelu X54HC

Od spodu znajdziemy kamerę o rozdzielczości 2MP znaną z poprzednich wersji. Umiejscowiona jest ona na klapce baterii:
Kamera Syma X54HC

Aby dostać się do akumulatora rc (LiPo 3,7V o pojemności 850mAh) należy zdemontować kamerkę a także odkręcić zabezpieczającą śrubkę – w przeciwnym wypadku nie otworzymy klapki baterii. Jak widać na zdjęciu poniżej, w koszu na baterię nie ma miejsca aby oryginalny akumulator zastąpić pojemniejszym:
Akumulator Syma X54HC

Akumulator rc oraz kamera po demontażu:
Akumulator Syma X54HC oraz kamera 2MP

Według zapewnień producenta, na jednym ładowaniu model będzie w stanie latać do 7 minut zaś jego zasięg to 30 metrów. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową Gimmik.net. Zapraszamy do zakupów i życzymy udanej zabawy!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.