Silniki T-Motor – Nowość

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v90), quality = 99

Silniki T-Motor

Silniki T-MOTOR produkowane są przez jednego z czołowych producentów m.in. doskonałych silników. W hurtowni modelarskiej Gimmik można znaleźć wiele rodzajów napędów do modeli wielowirnikowych zarówno tych większych jak i tych mniejszych. Specyficzną grupę stanowią drony wyścigowe, które charakteryzuje bardzo wysoka moc napędu. Silniki wykonują tutaj ogromną pracę, dlatego też odporność na wszelkiego rodzaju uderzenia odgrywa znaczącą rolę.

Firma T-MOTOR jest jednym z czołowych producentów m.in. doskonałych silników stosowanych jako napęd w platformach wielowirnikowych z wyróżnieniem także dronów wyścigowych. Silniki marki T-Motor pozwalają na uzyskanie dłuższego czasu lotu i lepsze sterowanie modelu. Warto wspomnieć, iż podzespoły tego producenta zapewniają komfort zbliżony do prowadzenia samochodu wyposażonego w wysokiej jakości mocny silnik o bardzo dobrze zoptymalizowanych parametrach.

Silniki T-motor
Silniki T-motor

 

Porównanie nowych modeli silników

Silniki z najnowszej serii F40 Pro i F60 Pro tego producenta charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami elektrycznymi. Mają niską rezystancję uzwojeń, co przekłada się na wysokie KV. Dodatkowo, zachowują optymalny moment obrotowy dla zastosowań w dronach wyścigowych i stosunkowo niski pobór prądu. Silnik z najnowszej serii F60 wytwarza maksymalny ciąg równy 1.8kg. Seria F60 Pro III charakteryzuje się innowacyjną technologią wykonania uzwojeń z emaliowanego srebra, co pozwala na obciążanie silników większym prądem przy zachowaniu tej samej rezystancji, a co za tym idzie, silnik jest bardziej odporny na przegrzanie. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości łożysk EZO, silnik pracuje cicho powodują cichą oraz płynną i stabilną pracę silnika.

Poniższa tabela zestawia parametry omawianych silników:

Według powyższego zestawienia, porównywane silniki mają bardzo zbliżone parametry zarówno dotyczące budowy, jak i parametrów elektrycznych. W stosunku do poprzedniej serii produktów producent poprawił parametry silników (np. ciąg) aż o 10%.

Podsumowanie

Silniki T-motor to najlepszy wybór dla najbardziej wymagających użytkowników i wielbicieli lotów wyścigowych. Obie serie wykonane są z najlepszych dostępnie materiałów na rynku z dbałością o najmniejsze szczegóły. Warto wspomnieć, iż producent przygotowuje silniki, wykorzystując najnowszą technologię w dziedzinie elektrotechniki. Hurtownia modelarska Gimmik posiada w swojej ofercie wszystkie omawiane modele.