Selfie Pocket dron JJRC H37

W dzisiejszych czasach zdjęcia typu selfie, czy spontaniczne filmiki są codziennością, a nierzadko musem w świecie social media. Im ciekawsze produkcje, im bardziej nietypowe zdjęcie, tym większy jest odzew w świecie mediów społecznościowych. Dzisiejszy rynek obserwuję rzeczywistość bardzo pilnie i wychodzi naprzeciw potrzebom konsumentów. Przykładem tego może być właśnie JJRC H37 Selfie Pocket dron. JJRC/H37 jest odpowiedzią na potrzebę robienia świetnych zdjęć i filmów z najróżniejszych perspektyw, gdzie rezultat będzie wywoływał efekt WOW.

Selfie pocket dron o zaawansowanych parametrach

Za tym dronem przemawia specyfikacja, łatwość obsługi, kompatybilność z telefonem i rozmiary tego produktu. Powodem wysokiej jakość zdjęć oraz filmików są parametry tego drona, które mówią same za siebie. Zaczynając od możliwości nagrywania filmów w jakości 720p przy akrobacjach 3D, z zasięgiem nawet do 100 metrów. Bardzo wygodny jest także rozmiar tego drona, przypominający wielkością smartphona. Można go spokojnie włożyć do kieszeni. Będzie zawsze gotowy do użycia, w wyjątkowych chwilach.

Selfie Pocket dron JJRC H37
Selfie Pocket dron JJRC H37

Intuicyjna obsługa

Nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie ze sterowaniem tym dronem bez problemów. Wynika to z tego, że JJRC/H37 ma czujnik pozwalający na utrzymywanie stałej pozycji – żyroskop i akcelerometr. Posiada również tryb headless, ułatwiający sterowanie, i funkcję powrotu po naciśnięciu jednego przycisku. Wszystkie te czynności są kontrolowane za pomocą smartfona, poprzez transmisję na żywo przy użyciu WiFi. Natomiast nowe zdjęcia i filmiki stworzone za pomocą JJRC/H37 zapisywane są bezpośrednio na telefonie.

Selfie Pocket dron JJRC H37
Selfie Pocket dron JJRC H37

 

Podsumowanie

Reasumując niezapomniane zdjęcia i filmy przy użyciu Selfie Pocket dron JJRC/H37 nie będą żadnym problemem. Niekończące się możliwości w zasięgu ręki. Oczywiście ten i wiele innych modeli są dostępne w hurtowni modelarskiej.