Samochód zdalnie sterowany dla dziecka – wyczynowy Surmount

Czy to już czas, czy dziecko sobie poradzi, czy po pierwszej jeździe nie ulegnie destrukcji? To przykładowe pytania które zadajemy sobie decydując się na pierwszy samochód zdalnie sterowany dla dziecka.

Jaki wybrać samochód zdalnie sterowany dla dziecka?

Wszyscy się z pewnością zgodzą że pierwsze auto poza wieloma innymi aspektami przede wszystkim musi być wytrzymałe. Nie chcemy się zastanawiać co się stanie jak dziecko wjedzie w ścianę albo zechce przetestować umiejętność jazdy po schodach. Tu z pomocą przychodzi nam model firmy TPC. Auto wyczynowe Surmount. Producent przewidział wszelkie czarne scenariusze, które mogą się wydarzyć w trakcie nauki jazdy.

Samochód zdalnie sterowany dla dziecka – wyczynowy Surmount
Samochód zdalnie sterowany dla dziecka – wyczynowy Surmount

Trochę faktów

Model wyposażony jest w nadajnik 2.4GHz, co oznacza że mając w domu więcej niż jednego mistrza kierownicy mogą się oni bawić swoimi autami jednocześnie bez żadnych zakłóceń. Dzięki dużym gumowanym kołom przetrwa nie tylko upadek ale i gładko poruszać się będzie po nierównym terenie. Nie ma różnicy jak jest ustawione auto ono i tak pojedzie. Model jest w stanie robić „powietrzne ewolucje” a mimo dalej jechać. Producent wyposażył zestaw w akumulator i ładowarkę, dzięki temu możemy zapomnieć o ciągłym dokupowaniu nowych baterii. Auto jest szybkie i zwinne mimo to jego obsługa jest bardzo intuicyjna. Prostota konstrukcji nadajnika z pewnością ułatwia naukę jazdy najmłodszym.

Czy warto?

Jeżeli zastanawiamy się czy to już dobry moment na samochód zdalnie sterowany to zdecydowanie podpowiadamy że TAK. Poza wielką dawką zabawy zarówno dla dziecka i dorosłego auto rc to wiele dodatkowych korzyści. Jazda wspomaga koncentracja, koordynację i refleks. A dzięki firmie TPC nie musimy się lękać o szybką konieczność zakupu nowego modelu. Ten model jak i wiele innych można oczywiście znaleźć w naszej hurtowni modelarskiej GIMMIK.NET