Niestandardowy prezent dla dziewczynki

prezent dla dziewczynki

Wcale nie będzie to domek, lalka lub inne typowo dziewczyńskie prezenty. Mówimy o zabawkach dużo bardziej zaawansowanych – takich, których pozazdrościć może niejeden chłopak.

 

Auto o miękkiej stylistyce

Kto powiedział, że prezent dla dziewczynki nie może być samochodem? Dodatkowo w kolorze różowym lub żółtym. Już zdążyliśmy zauważyć, że Volkswagen Beetle – przysłowiowy „garbus” – jest wybierany o wiele częściej przez córki niż przez synów. Duże znaczenie ma tu ulubiony kolor dziewczynek – różowy. Mamy wcale nie tak dużo kolorów różowych. Auto występuje w kolorze żółtym. Wiemy, iż w praktyce samochody Rastar są do siebie bardzo podobne pod względem prędkości maksymalnej. Tym, co odróżnia jeden model od drugiego jest nadwozie – licencjonowane. To, że w naszej ofercie można znaleźć auta na licencjach prawdziwych marek już dobrze wiecie i nie będziemy nad tym już się rozwodzić.

Oczywiście, nie chcemy tutaj szufladkować i umieszczać VW Beetle w kategorii samochodów dla dziewczyn… Ale ciężko tak nie zrobić w przypadku auta małego, zwinnego i… różowego. Wystarczy tylko spojrzeć na jego kształty, by stwierdzić, że… „tak, to jej się spodoba”. Samochód występuje w dwóch wersjach: większej 1:14 oraz mniejszej 1:24.

Prezent dla dziewczynki

Alergia na sierść? Mamy na to remedium

Psy-roboty znamy głównie z filmów sci-fi, jednakże stają się one coraz bardziej popularne. Wiemy, że nie jest to prawdziwy pies, ale z drugiej strony – zdrowy rozsądek podpowiada, że prezentowanie dziecku żywego stworzenia, o które należy dbać i poświęcać mu czas może nie być do końca dobrym pomysłem. Gorąco polecamy naszego pieska – w pełni zautomatyzowanego, który wyprowadza się sam – DOGO. I znów Rastar znajduje się w błysku naszych fleszy, gdyż pies jest sygnowany ich logo.

DOGO jest w pełni zdalnie sterowany oraz posiada wiele funkcji bardzo typowych dla czworonogów. Potrafi siadać, podnosić łapy oraz… tańczyć. Cóż, dla każdego coś ciekawego. Zresztą, widać na pierwszy rzut oka, iż jest to pies wyjątkowy.

Nie tylko zabawki

Ale i malowanki – takie w 3D. Uważamy, że bardzo wiele dziewczynek przeżywa swoją malarską pasję, dlatego chcielibyśmy, aby nie była to tylko jednorazowa rozrywka. Z pomocą przychodzą malowanki wypukłe od Mirage. Nie są to takie zwykłe obrazy, ale jak sama nazwa wskazuje – trójwymiarowe.

prezent dla dziewczynki

Rzecz jasna, namalowanie obrazu nie jest wcale takie proste nawet dla doświadczonych artystów. Bez obaw. W zestawie znajdują się już wszystkie przybory potrzebne do wykonania ilustracji. Na dodatek, cały proces malowania jest jasno wytłumaczony i prowadzi artystę za rączkę tak, aby nie zniechęcił się zbyt szybko. Jest z pewnością dobry prezent dla dziewczynki z duszą artysty.

prezent dla dziewczynki

Miłośniczki zwierząt z pewnością będą zachwycone. W ofercie Mirage znajdziemy kilkadziesiąt przeróżnych zwierzaków do namalowania – od psów, przez koty, po koty aż do… dinozaurów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Podsumowanie

Pewnie myśleliście, że skoro w poprzednim wpisie wspominaliśmy tylko o prezentach dla chłopca, to dla dziewczynki już nic mieć nie będziemy? Jak widać, w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – nieważne, czy to chłopiec, czy dziewczynka. Staramy się trafiać w gusta tych małych i dużych tak, aby każdy był zadowolony. Mamy nadzieję, że powyższe propozycje pomogą rodzicom, którzy wiedzą, co kupić swoim synom, ale do tej pory wciąż się głowili nad prezentem dla córek.