Klocki RC od Double Eagle

klocki rc

Zapewne wielu z was nazwa Double Eagle nieraz rzuciła się w oczy. Z wpisu, który ukazał się miesiąc temu, wiecie już, że mamy w ofercie ich karabiny do zbudowania z klocków – które są w pełni funkcjonalne, tj. strzelają gumowymi pociskami. Brzmi ciekawie, prawda? Ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Robi się dużo ciekawiej, kiedy przyjrzymy się flagowym produktom DE – mianowicie klocki zdalnie sterowane. Za tą nazwą kryją się modele, które w całości zbudować można z klocków, a dodatkowo, możemy nimi sterować tak jak każdym innym modelem z naszej ofercie – brzmi nieźle. Hurtownia Gimmik nie ustaje w swoich dążeniach, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów, dlatego też oferta, w której znajdują się klocki RC wciąż się rozrasta. W tym wpisie postaramy się przedstawić wam kilka nowości Double Eagle, które możecie znaleźć na naszej stronie.

 

Auta na tor wyścigowy

Największą popularnością, jak zawsze, cieszą się królowie dróg, czyli samochody wyścigowe. Idealny prezent dla młodych konstruktorów, których kręcą szybkie auta. Samochody z naszej oferty przypominają wyglądem te, które często widzimy, może niekoniecznie na naszych ulicach – ale na filmach z pewnością. Warto zwrócić uwagę na model „Bugatti Chiron„, który – z niewielkimi różnicami – odzwierciedla wygląd auta, które bije rekordy prędkości.

klocki rc

Dla fanów ekstremalnie szybkiej jazdy przygotowaliśmy bolid Formuły 1 w całości do zbudowania z klocków – razem z kierowcą w komplecie i gumowymi oponami, które świetnie sobie poradzą na płaskiej nawierzchni.

klocki rc

Rzecz jasna, prezentowane klocki nie przyjdą do was już ułożone tak, jak na zdjęciach. Otrzymacie od 300 do nawet 500 klocków. Należy je wszystkie połączyć ze sobą tak, aby efekt końcowy był dokładnie taki, jak na naszych zdjęciach.

 

Pojazdy na poligon

Mamy coś również dla miłośników pojazdów wojskowych. Chcemy wam zaproponować czołgi – jeden współczesny i jeden z II wojny światowej. Pierwszy z nich powoduje natychmiast skojarzenie z amerykańskim M1 Abrams. I słusznie, gdyż posiada on wszystkie funkcjonalności, którymi pochwalić może się rzeczony czołg. Pojazd posiada napęd gąsienicowy, dlatego wyczucie sterowania i tego, jak zmieniać kierunek jazdy, odbywa się na innej zasadzie niż w zwykłych samochodach. Oprócz standardowej możliwości jazdy we wszystkich kierunkach, czołg zaoferuje nam pełen obrót wieży oraz wychył działa do góry i na dół. Ale to nie koniec niuansów, bowiem czołg ma w pełni funkcjonalne działo, które… nie inaczej – strzela pociskami!

Wydaje wam się, że pojazd z tak wieloma funkcjonalnościami nie może być prosty w budowie? Cóż… macie rację. W zestawie znajduje się porażająca ilość 1498 klocków do złożenia. Model będzie wymagać tytanicznych pokładów cierpliwości i czasu od składającego – lecz zapewniamy, iż odwdzięczy się on gwarancją długiej zabawy. To nie jest czołg, który znudzi się po kilku dniach. To jest czołg, który nie znudzi się w ogóle.

klocki rc

Fanom prostych konstrukcji nie mówimy, oczywiście: „radźcie sobie”. Mamy dla was czołg Tiger I do zbudowania z klocków. Tiger był najbardziej rozpoznawalnym czołgiem II wojny światowej – istny postrach pola walki. Teraz i wy możecie stać się jego konstruktorami. Z 313 elementów można zbudować pojazd, który jeździ do przodu i do tyłu oraz posiada w pełni funkcjonalną wieżyczkę. Tutaj, jednak, producent nie pokusił się o strzelającą armatę. Świetny prezent dla początkujących budowniczych, którzy, gdy nabiorą już wprawy – mogą zabierać się za Abramsa.

 

Coś dla fanów jednośladów

Nie zapominamy o was, o nie. Prezentujemy trzy modele na dwóch kółkach do sterowania przez jedną osobę. Na pierwszy ogień idzie motocykl sportowy, dla wielu popularny „ścigacz”. Znacznie mniejsze rozmiary nie znaczy znacznie prostsza budowa. W zestawie otrzymujecie 484 klocków do złożenia, które razem tworzą smukły, rozgrzany do czerwoności jednoślad, którego długość – 30cm – jest imponująca.

klocki rc

Również i tutaj fani pojazdów wojskowych znajdą coś dla siebie – mianowicie motocykl z II wojny światowej – z którego korzystała niegdyś armia Aliantów. Jeszcze więcej klocków, bo 550, do złożenia utworzą nam dwukołową wojskową maszynę.

Klocki dla każdego

Klocki RC wyposażone są we wszystkie komponenty, dzięki którym można nimi sterować. Znajdziecie zatem w zestawie nadajnik wraz odbiornikiem, akumulator oraz silniki wraz z regulatorami – pamiętajcie, iż wszystko jest w formie klocków. Na każdy z tych elementów jest wyznaczone miejsce, do którego powinien on pasować.

Jak widać, wybór jest spory, a to tylko niektóre z przedstawionych klocków. W naszej ofercie znajdziecie kilkukrotnie większą ilość klocków, które z pewnością was zainteresują. Ponadto, ciągle powiększamy swoją ofertę o kolejne produkty DE, w tym klocki RC. Nie zapominajcie regularnie nas odwiedzać w poszukiwaniu nowości.