Quadcopter V606G 2.4GHz FPV – unboxing modelu

Quadcopter WL Toys V606G to idealna propozycja dla osób poszukujących modelu rc który pozwoli na nagrywanie filmów i robienie zdjęć wysokiej jakości w przystępnej cenie. Kompaktowe rozmiary i niewielka waga sprawiają, możesz zabrać go ze sobą niemal wszędzie.

Model otrzymujemy w ładnym i kolorowym kartonie

V606G

V606G

Po otwarciu naszym oczom ukazuje się styropianowe wypełnienie. Model oraz wszystkie elementy są bezpiecznie zamocowane a pudełko wraz z wytłoczką będzie można śmiało używać do przechowywania i przewożenia modelu. W zestawie instrukcja po chińsku, angielsku i polsku. V606G

DSCF1520

Model na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie „kuloodpornego”. Rama wykonana jest z bardzo mocnej i sztywnej pianki, która idealnie będzie wybierała niekontrolowane lądowania. Quad jest zbudowany czysto i schludnie.

DSCF1521Od dołu widać kamerę FPV, miejsce na akumulator ze złączem oraz napęd quada. Na ramionach znajdują się kolorowe diody LED ułatwiające orientację modelu w powietrzu przy gorszej widoczności. „Mózg” modelu jest schowany w zagłębieniu piankowej ramy.

DSCF1522Nadajnik rc 2,4 GHz

DSCF1526Ładowarka sieciowa akumulatora zasilającego model.

DSCF1525

Akumulator rc zasilający quada.

DSCF1524Odbiornik i ekran dla systemu FPV w jednym.Na drugim zdjęciu osłonka przeciwsłoneczna. Cały zestaw montuje się na nadajniku. DSCF1527 DSCF1528

W zestawie dodatkowo znajduje się komplet śmigieł (4 szt), ładowarka USB do FPV, czytnik kart pamięci wraz z kartą,antena do FPV oraz mocowanie ekranu do odbiornika.

DSCF1529

Jakość obrazu jaką serwuje nam zestaw FPV jest naprawdę dobra, zważywszy na cenę kompletu to nawet doskonała.

DSCF1531

Model po wyjęciu z pudełka i włożeniu 6 baterii wielkości AA do odbiornika był gotowy do lotów, zestaw FPV sprawuje się bardzo fajnie. Quadcopter V606G to idealnie rozwiązanie na początek drogi z FPV za relatywnie nie wielką sumę otrzymujemy w pełni sprawny i wyposażony model.

 Model znajdziecie tutaj:

http://www.gimmik.net/Quadcopter_V606G_24GHz,o,16944.html

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.