DRON SYMA Z1 – NOWOŚĆ W OFERCIE GIMMIK

Dron Syma Z1 to kolejna nowość w hurtowni modelarskiej Gimmik.  Składany, kieszonkowy model od znanej na całym świecie i renomowanej firmy zajmującej się produkcją powietrznych modeli RC.

DRON SYMA Z1 – INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Dron SYMA Z1 jest ciekawym produktem nie tylko ze względu na swoje kompaktowe rozmiary, ale również wygodną obsługę. Ten 15-centymetrowy bezzałogowy statek powietrzny posiada składane śmigła oraz ramiona, a więc będzie nam wygodnie zabrać go dokąd tylko zechcemy. Dodatkowo, nie wymaga sterowania nadajnikiem, a do jego obsługi wystarczy smartfon, który wszyscy nosimy chętnie przy sobie. Ten model jest wersją RTF (ang. Ready to Fly), dlatego do rozpoczęcia zabawy wystarczy zainstalowanie aplikacji SYMA FLY na Twoim telefonie.

Dron Syma Z1
Dron Syma Z1

DANE TECHNICZNE I OBSŁUGA

Multicopter SYMA Z1 został wykonany z trwałych i elastycznych materiałów, co sprawia, iż jest odporny na przypadkowe uszkodzenia. Mimo swoich niewielkich rozmiarów jest dronem stabilnym i łatwym w obsłudze. Dzięki użytym materiałom jest odporny na wiatr i pozwala na zabawę zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz. Posiada funkcję zawisu, a utrzymywanie jednej wysokości pozwala na wykonanie perfekcyjnego selfie!  Z1 pozwala zarówno na odbiór sygnału wideo na żywo, jak i nagrywanie i robienie zdjęć.  Dowolność obsługi pozwoli na dostosowanie Z1 indywidualnie do każdego użytkownika. Ponadto, tryb headless, “bezgłowia”, pozwoli na przywołanie drona do siebie niezależnie od pozycji w jakiej znajduje się jego czoło. Wystarczy, że przechylimy drążek lub telefon do siebie i model powróci do naszych rąk. Model posiada również funkcję auto-start, która pozwala na rozpoczęcie lotu za pomocą jednego przycisku.

 

Dron Syma Z1
Dron Syma Z1

DODATKOWE FUNKCJE

Kolejnym “bajerem”, o którym warto wspomnieć to mocne diody LED, które nie tylko zapewniają dronowi atrakcyjny wygląd w ciemnościach, ale również pomagają w oświetlaniu ścieżki jego lotu.
Ponadto, Z1 posiada dodatkową kamerę skierowaną w dół. Dzięki temu rozwiązaniu, a także szeregu czujników dron jest stabilny przy unoszeniu i łatwo się nim steruje.

Dron Syma Z1
Dron Syma Z1

PODSUMOWANIE

Zatem podsumowując naszą nowość SYMA Z1 okazuje się, że jest to niewielki, ale wszechstronny i nowatorski multikopter z możliwością robienia zdjęć (również selfie), który zmieści się w kieszeni, tak aby można go było zabrać wszędzie i uwiecznić każde wspomnienie z lotu ptaka mieszcząc w kadrze każdy najdrobniejszy szczegół oglądanego krajobrazu z nami w roli głównej, a dostępny jest w sklepie modelarskim GIMMIK w kategorii drony rekreacyjne na stronie www.gimmik.net.
ZAPRASZAMY!