Dron Syma X5UW-D – lepsza wersji Symy X5UW

 

Najnowszy model, znanego na całym świecie producenta modeli zdalnie sterowanych, firmy SYMA dron Syma X5UW-D. Co więcej, to najnowszy model z serii dronów X5.

Dron Syma X5UW-D
Dron Syma X5UW-D

Nowy Dron Syma X5UW-D

Jest to  nowsza wersja poprzednika – Symy X5UW. Nowy model to nowoczesna kamera i systemem stabilizacji lotu. Dron Syma X5UW – D może spełniać oczekiwania początkujących fanów dronów jak i użytkowników, którzy mają styczność z tego typu produktami od jakiegoś czasu. Co więcej produkt wykonany jest w sposób elegancki, a jednocześnie nowoczesny.

Kamera, to klucz świetnych filmów i zdjęć

Ponieważ dron Syma X5UW-D to ulepszona wersja tego produktu – wyposażona została w obrotową kamerę HD 720p FPV. Umożliwia ona prowadzenie relacji w trybie Real-Time. W realnym czasie możemy oglądać w świetnej jakości, to co jest nagrywane. Otrzymujemy gwarancję dobrej jakości ujęcia zdjęć oraz filmów. Co będzie owocować w późniejszym czasie oglądając pamiątkowe zdjęcia oraz filmy.

Dron Syma X5UW-D
Dron Syma X5UW-D

Kontrola drona przez smartphone.

Co więcej producent przygotował dedykowaną aplikację Syma Go, którą można pobrać ze strony Gimmik. Umożliwia ona sterowanie Dronem Syma X5UW-D za pomocą telefonu. Ta aplikacja zapewnia pełną obsługę urządzenia bez konieczności używania nadajnika. Aplikacja posiada przyciski automatycznego startu/lądowania, obsługi kamery i drążki sterowania. Istnieje możliwość zaplanowania lotu.

Dron Syma X5UW-D
Dron Syma X5UW-D

Wygoda lotu

Kolejnymi elementami przemawiającymi za świetną jakością tego modelu zdalnie sterowanego jest 6-osiowy żyroskop. Żyroskop ten pozwala na zachowanie maksymalnej stabilności w czasie lotu. Jest to ogromne udogodnienie dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z dronami. tryb zawisu poza tym pozwala na utrzymanie stałej wysokości bez dodatkowej kontroli. Po prostu puść drążek gazu, a dron zawiśnie w powietrzu.

Poza bardzo dużą ilością funkcji jest on w bardzo dobrej cenie. Tak w jednym zdaniu można określić najnowszy model Syma X5UW-D . Powoduje, to że jest to dobry model dla uczących się zabawą z dronami, jak i dla już wtajemniczonych. Zapraszamy do hurtowni modelarskiej po ten  model i wiele innych