Dron MJX X301H RTF

Dron MJX

Dron od firmy z wieloletnim doświadczeniem

MJX jest firmą, która powstała w 1983 roku. Przez ponad 30 lat firma ta rozwija się nieustannie w tematyce dronów oraz modeli zdalnie sterowanych. Jednym ze świetnych produktów tej marki, które warto przybliżyć jest MJX X301H RTF. Dron ten posiada wiele zaawansowanych funkcji, które pozwalają nawet początkującym użytkownikom na bezproblemowe sterowanie i przyjemność z użytkowania. Hurtownia Gimmik, oprócz wspomnianego drona, oferuje również szereg części zamiennych do modelu.

Dron MJX

Funkcje mówią same za siebie 

Ten dron marki MJX posiada znaczną ilość przydatnych funkcji, które wpływają na łatwość jak i przyjemność korzystania, na przykład, kamerę WiFi z podglądem FPV o rozdzielczości 720p. Świetna jakość zdjęć oraz filmów gwarantowana. Do obsługi kamery potrzebny jest jedynie smartfon z zainstalowaną aplikacją, którą udostępnia producent. 

Dron MJX

Ponadto, dron MJX X301H RTF posiada funkcję Headless, która ułatwia latanie. Dzięki tej funkcji można sterować nadajnikiem bez podglądu FPV. Do tego, łatwość w prowadzeniu tego modelu zdalnie sterowanego i jego stabilizację zapewnia 6-osiowy żyroskop. Wbudowany barometr bez większych problemów pozwoli nam na utrzymywanie stałej wysokości lotu oraz automatyczne lądowaniem. Oczywiście, nie jest to jedyne udogodnienie dla początkujących – oprócz tego, nasz model jest w stanie wrócić do nas tylko za pomocą jednego przycisku. Jest to produkt w wersji RTF (gotowy do lotu), co oznacza że możemy korzystać z niego od razu po wyjęciu z pudełka. Należy jedynie dokupić dwie sztuki baterii AA do nadajnika.

Sterowanie smartfonem

Dron MJX nie tylko rozszerza możliwości amatorów latania, ale je tworzy. Od teraz nasz smartfon może być używany jako pilot zdalny modelu. Wszystko dzieje się dzięki specjalnej aplikacji przygotowanej przez producenta. Pozwala to na podgląd obrazu w czasie rzeczywistym za pomocą wbudowanej kamery HD. Dron z pewnością trafi idealnie w gust pasjonata oglądania świata z lotu ptaka.

Dron na każdą pogodę 

Lot nie stanowi problemu przy silnych podmuchach wiatru i bez problemu utrzymuje się stabilnie w poziomie – wszystko to dzięki 6-osiowemu żyroskopowi. Ponadto, posiada podświetlanie LED do lotów w ciemnościach, a także funkcję lądowania jednym przyciskiem. Chroni ona model przed zagubieniem i kieruje automatycznie do miejsca startu. 

Dron MJX

 Czy warto?

Jesteśmy przekonani, iż MJX X3001H nie jest dronem, nad którym powinno się zbyt długo zastanawiać. Model został zaprojektowany jako maksymalnie prosty w obsłudze – dlatego też, największą frajdę z latania będą mieć początkujący piloci. Nie oznacza to, oczywiście, że doświadczeni poszukiwacze mocnych wrażeń muszą obejść się smakiem. Dronem można wykonywać przeróżne akrobacje – które, jak wiadomo, nie są łatwą sztuką. Jedyne, co trzeba zrobić, to włożeniu baterii do nadajnika i można się cieszyć z lotu. Doskonale przemyślane funkcje tego produktu powodują, że osoba będzie czerpać przyjemność z lotu, jak i dobrej jakości zdjęć i filmów bez większych obaw przed zniszczeniem sprzętu. Na zakończenie, chcemy pokazać poniżej krótki film podsumowujący zalety drona MJX X301H RTF :