Auta osobowe marki RASTAR, auta na licencji !

Zabawki zdalnie sterowane firmy Rastar to wysoka jakość wykonania i wielka dbałość o szczegóły. Samochody są dokładnym odwzorowaniem prawdziwych modeli ! Doskonała jakość wykonania, dbałość o każdy detal, innowacyjna bryła i żywe kolory sprawiają, że modele prezentują się fantastycznie, a zabawa tymi samochodami staje się jeszcze bardziej ciekawa.

BMW Rastar
BMW Rastar

W ofercie hurtowni modelarskiej Gimmik.net znajdziemy auta osobowe marki RASTAR, które z pewnością są bestsellerem. Do wyboru mamy aż 18 pozycji.
To bardzo dobrze odwzorowane samochody na licencji takich marek jak BMW, Audi, Ferrari i inne.

Modele RC
Modele RC

 

To samochody różniące się wielkością (skala 1:12, 1:14), karoserią i malowaniem. Każdy z nich jest wyjątkowy. Wystarczy spojrzeć do wnętrza pojazdu aby dostrzec doskonałe odwzorowanie detali rodem z prawdziwego auta.

Zdalnie sterowane
Zdalnie sterowane

Na drodze, sylwetka maszyn prezentuje się lekko i dynamicznie. Amortyzowane zawieszenie daje płynną jazdę. Frajdę zwiększają świecące przednie i tylne światła ledowe zapalające się w trakcie ruchu. Auto posiada estetyczne pudełka, dzięki czemu świetnie nadaje się na prezent.

Modele są gotowe do jazdy od razu po wyjęciu z pudełka – potrzebujesz jedynie 5szt baterii AA (zwykłe „paluszki”)lub akumulatorków AA do zasilania oraz jedną baterię 9V do zasilania kontrolera – które również możesz kupić w naszym sklepie.

Lista wybranych modeli:
Rastar: BMW 6 RASTAR 1:14
Rastar: BMW Z4 CABRIO RASTAR 1:12 RTR
Rastar: Ferrari La Ferrari F70 RASTAR 1:14 RTR

Pełna oferta firmy RASTAR
Zapraszamy !