Akumulatory do dronów wyścigowych R-Line w wersji 3.0

Akumulatory litowo-polimerowe są najczęściej stosowanymi akumulatorami w latających modelach zdalnie sterowanych RC oraz do dronów wyścigowych. Oprócz niewielkich rozmiarów i wagi charakteryzują się także bardzo dużą wydajnością prądową, co ma duże znaczenie zwłaszcza w przypadku modeli wielowirnikowych. Dostępne technologie pozwalają na uzyskanie coraz większego prądu rozładowania przy zachowaniu pozostałych parametrów akumulatora na wysokim poziomie.

Drony wyścigowe niczym Formuła 1

Akumulatory z serii R-Line są przeznaczone do dronów wyścigowych. Przy takim zastosowaniu bardzo ważne są możliwości, jakie bateria oferuje. Liczy się między innymi wydajność prądowa, ale również parametry takie jak waga i rozmiar. Wyścigi dronów można porównać do wyścigów Formuły 1. Zwycięża ten, kto posiada najlepsze technologie i możliwości dostosowania pojazdu. W przypadku dronów dąży się do kompromisu, jakim jest uzyskanie najlepszych parametrów produktu w stosunku do rozmiarów i wagi drona. Dlatego tak ważna jest maksymalna wydajność akumulatorów, przy jednocześnie niewielkich rozmiarach i wadze. Każdy gram ma tutaj znaczenie.

Seria R-Line 3.0 akumulatory do dronów – charakterystyka

W ofercie hurtowni modelarskiej GIMMIK użytkownik może znaleźć wiele nowości. Jedną z nich jest kolejna seria pakietów litowo-polimerowych jednego z najbardziej znanych producentów, czyli Gens Ace. Akumulatory z serii Tattu R-Line charakteryzują się podwyższonymi parametrami prądu rozładowania. Pierwsza seria (Tattru R-Line 1.0) zawierała pakiety o maksymalnym prądzie rozładowania 95C, druga seria (Tattu R-Line 2.0) – 100C. Najnowsza, trzecia seria – Tattu R-Line 3.0 oferuje pakiety o maksymalnym prądzie rozładowania aż 120C. Składa się ona z czterech akumulatorów o konfiguracji 4S1P i jednego akumulatora 6S1P. By dowiedzieć się, jakie dane techniczne, wymiary i wagę posiadają poszczególne baterie, wystarczy kliknąć w odpowiednie zdjęcie:

Akumulatory do dronów 1300mAh 120C 14.8V 4S1P
Akumulatory do dronów 1300mAh 120C 14.8V 4S1P

 

1550mAh 120C 14.8V 4S1P
1800mAh 120C 14.8V 4S1P
2000mAh 120C 14.8V 4S1P
Akumulatory do dronów 1300mAh 120C 22.2V 6S1P
Akumulatory do dronów 1300mAh 120C 22.2V 6S1P

Ściganie się tylko z użyciem akumulatorów R-Line z serii 3.0

Technologia stosowana przy produkcji akumulatorów do dronów wyścigowych pozwala na tworzenie zoptymalizowanych pakietów. Optymalizacja osiągnęła tutaj imponujący poziom. Seria 3.0 R-Line od GENS TATTU jest godna uwagi. Niewielkie wymiary, niska waga i bardzo duża wydajność prądowa są świetnym połączeniem zarówno dla wymagających modelarzy, jak i amatorów modeli RC. Nieoficjalne źródła donoszą, że testy tych akumulatorów wypadają bardzo dobrze. W naszym sklepie modelarskim GIMMIK akumulatory pojawią się w ciągu kilkunastu najbliższych dni.